Richard Ashcroft op Pinkpop 2017

Richard Ashcroft op Pinkpop 2017

Richard Ashcroft maakt op zijn eigen website bekend dat hij op 3 juni optreedt in de Brand Bier-tent op Pinkpop.

Ashcroft werd bekend als frontman van The Verve, de groep die met ‘Bitter Sweet Symphony’ een wereldhit scoorde. Met The Verve stond hij in 1998 en 2008 op Pinkpop.

Ashcroft besloot een solocarrière te starten en zodoende kwam in 2000 zijn CD Alone With Everybody uit. Dit album belandde op nummer 1 in het Verenigd Koninkrijk en bevatte onder andere het nummer A Song for the Lovers. In 2002 kwam het vervolgalbum uit: Human Conditions. Dit album werd tevens een succes en kwam in Engeland op de 3e plaats in de hitlijsten. Het bevat onder andere de nummers Buy It In Bottles en Check The Meaning

In januari 2006 werd Keys to the World gepresenteerd. Deze CD behaalde de 2de plaats in het Verenigd Koninkrijk. De eerste single Break The Night With Colour werd één van Richards grootste solo hits.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *